1. www.ruffles.com.tr ve www.enlermeydani.com adresli internet siteleri üzerinden gerçekleştirilecek olan "Ruffles Enler Meydanı" isimli, "nasıl başvuracağım" kısmında açıklanan oyun, Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ("Fritolay") tarafından düzenlenmektedir.
  2. Oyun 3 fazdan oluşmaktadır ve aşağıda belirtilen sırayla ilerlemektedir
    1. Bombalama
    2. Leğenskate
    3. Tutankamon

    Oyunda aşağıda belirtilen alanlarda en yüksek puanı yapanlar haftalık olarak En'ler listesi'ne girmektedir. En'ler listesi 5 En'den oluşmaktadır. Sözkonusu En'ler, ve ödülleri şu şekildedir:

    1. En Yükseğe Zıplayan: Bombalama'ya ait bir En'dir. Lastik ördekle En Yüksek noktaya sıçrayandır. Kazanana verilecek ödül: Trambolin'dir.
    2. En Çok Su Sıçratan: Bombalama'ya ait diğer En'dir. Leğen'e, doğru açıyla, en yüksek noktadan düşerek En fazla suyu sıçratandır. Kazanana verilecek ödül: Wild Sling Solo'dur.
    3. En Dengeli: Leğenskate'e ait bir En'dir. Leğen üzerinden düşmeden en uzun süre dengede kalandır. Kazanana verilecek ödül: Robocopter'dir.
    4. En Çok Paket Toplayan: Tutankamon'a ait bir En'dir. Pencerelerden atılan Ruffles paketlerinden en çok toplayandır. Kazanana verilecek ödül: Air Zooka'dır.
    5. En Çok Oynayan: 3 bölümden oluşan En'ler Oyunu'nu en çok oynayandır. Kazanana verilecek ödül: Flytech Dragonfly'dır.
  3. Kampanyaya katılım www.ruffles.com.tr sitesine üye olunduktan sonra www.ruffles.com.tr ve www.enlermeydani.com adresi üzerinden yapılabilecektir. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  4. Yarışmaya katılmak için üye olan kişiler otomatik olarak www.ruffles.com.tr üyesi olacaktır.
  5. Ödül kazanabilmek için katılımcıların isim, cep telefonu ve e-mail adreslerinin verilmesi zorunludur. Bu bilgiler daha sonra güncellenemeyecektir.
  6. Ödüller, 10 Kasım – 28 Aralık 2008 tarihleri arasında, En'ler Listesi'nde belirlenen başlıklarda haftanın en yüksek puanını elde eden katılımcılara verilecektir.
  7. Listeler haftalık olarak sıfırlanacaktır. Yarışma toplamda 7 hafta sürecektir. Her hafta Pazartesi 00:00'da başlayacak ve Pazar günü gece 23.59'da sona erecektir. Pazar 23.59'da bütün puanlar sıfırlanacak, o hafta içinde alınan puanlar silinecek ve ardından yeni haftanın oyunu başlayacaktır. Kazananlar, o haftayı takip eden pazartesi günü içinde açıklanacaktır.
  8. Kampanyadaki ödüllerin her biri, aynı kişi tarafından yalnızca bir defa kazanılabilecektir.
  9. Kazananlar her hafta www.ruffles.com.tr ve www.enlermeydani.com sitelerinde duyurulacaktır.
  10. Kazanan katılımcılar;
    1. Kişisel bilgilere ilişkin form içerisinde belirtmiş oldukları e-posta adreslerine kazandıklarına dair bir e-posta mesajı alacaktır.
    2. Kişisel bilgilere ilişkin form içerisinde belirtmiş oldukları cep telefonu numarasından aranarak, posta adresi alınacak ve ödül bu adrese teslim edilecektir.

    Kazanan katılımcının, e-posta mesajına veya cep telefonuna yapılan aramaya 1 (bir) haftalık süre içerisinde cevap vermemesi ve/veya teslimat adresinin yine 1 (bir) haftalık süre içerisinde Frito Lay' e ulaştırılmaması halinde, katılımcı ödül hakkını kaybedecek ve ödüller sıradaki kullanıcılara (yedek) geçecektir. Yedeklerin de 1 (bir) hafta içerisinde cevap vermemesi halinde, ödül verilmeyecektir.

  11. Ödül, kazanan katılımcıya, teslimat adresini onaylanmasını takiben 6 (altı) hafta içerisinde teslim edilecektir. Teslimat masrafları Frito Lay'e aittir.
  12. Kişi, üyelik sırasında verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul etmektedir. Bilgiler doğrulanmadığı takdirde üyeliği Ruffles tarafından iptal edilecektir ve hediye kazanma hakkını kaybetmiş olacaktır.
  13. Ruffles, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları'na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
  14. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
  15. Ruffles.com.tr sitesinde Arkadaşına Gönder kısmından gönderilen maillerin kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Frito Lay firması hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  16. "Ruffles Enler Oyunu" için hizmet veren firmaların çalışanları ve yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
  17. Frito Lay kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
  18. Frito Lay, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
  19. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
  20. Ödül kazanabilmek için yarışmacının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması ve yine kayıt ekranında geçerli bir cep telefonu ve e-posta adresi sağlamış olması gerekir. Bu bilgiler daha sonra güncellenemeyecektir.
  21. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
  22. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, kazanmış olsalar dahi hediyeleri teslim edilmez.
  23. Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Frito Lay'e aittir.