Ruffles Peak Games Promosyonu Kampanya Koşulları

Bu paketlerde “Okey, Okey plus ve Tavla plus” oyunlarında kullanabileceğin milyonlarca hediye seni bekliyor.

Kampanya, 31 Mart – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında promosyonu duyuran tüm dış şeritli Ruffles paketlerinde geçerlidir. 15 Temmuz 2014 tarihinden sonra iç şeritteki kodlar geçersizdir.

Paketlerden çıkacak şifre ile Okey oyunu için 3 günlük Gold üyelik, Okeyplus oyunu için 25.000 Chip ve Tavlaplus oyunu için 25.000 çip hediyelerinin herhangi birinden faydalanılabilir.

Okey oyunu için kampanyaya https://apps.facebook.com/oyun_okey/ sayfasında ilgili alana paketlerden çıkan şifreyi giren herkes katılabilir. Kampanya hediyesi 3 günlük Gold üyelik’tir.

Okeyplus oyunu için kampanyaya https://apps.facebook.com/okeyplus/ sayfasında ilgili alana paketlerden çıkan şifreyi giren her üye katılabilir. Kampanya hediyesi 25.000 çip’tir.

Tavlaplus oyunu için kampanyaya https://apps.facebook.com/tavlaplus/ sayfasında ilgili alana paketlerden çıkan şifreyi giren herkes katılabilir. Kampanya hediyesi 25.000 çip’tir.

Her şifre tek kullanımlıktır ve başka bir kampanyada veya başka bir oyunda kullanılamaz. Kampanya kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakte çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün para karşılığı ve para olarak iadesi istenemez.

Kampanyaya 18 yaşından küçük olanlarler katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanmaları halinde bu ödül kendilerine verilmez.

Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları,internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) dolayı oluşabilecek problemlerden ve ayrıca Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı Frito Lay sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bu uygulama Facebook üzerinden çalışan bir uygulamadır yapılan tum eylemlerden kullanıcı kendisi sorumludur. Uygulama kapsamında facebook girişi için kullanılan kullanıcı ismi ve parolası başkalarından gizli tutulmalıdır bu konudaki herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesaba yapılan yetkisiz girişlerden Frito Lay sorumlu değildir.

Teknik aksaklıklar hariç olmak üzere Oyun Sağlayıcıdan kaynaklanan nedenlerle katılımcıların kampanya hediyesi olan şifreleri kullanamamaları

halinde Frito Lay katılımcıları mağdur etmemek amacıyla yürürlükteki eş değer bir başka kampanyadan yararlandıracaktır.

Frito Lay şüpheli durumlarda iç şerit veya boş paket ibrazı talep etme, hangi noktadan ürün alındığı bilgilerini sorma ve şüpheli bulduğu durumlarda ödül vermeme hakkına sahiptir.

Frito Lay, dilediğinde kampanyayı durdurma,sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan herkes yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

Müşteri hizmet desteği Frito Lay Tüketici Hattı 0800 291 10 11 tarafından verilecektir.

Tüm hakları saklıdır.